Konuklarınızı önemsediğinizi

biliyoruz; kaldıkları süre boyunca müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarırken, hizmette sunmak istediğiniz her detayı birlikte tasarlıyoruz, size kaliteli ve tüm üretimine güvendiğiniz otel buklet malzemeleri ürünleri üretiyoruz. 
Misafirlerinizin mutluluğu, sağlığı ve konforu sizin için önemli

olduğundan, onların sağlığını riske atmamanız için kaliteli ve güvenli ürünleri tercih ettiğinizi biliyoruz. Yine de hatırlatmak istiyoruz, otel odalarında kullanılan

ürünler, müşterilerinizin konforunu sağlamakla birlikte aynı zamanda onların

sağlığını da etkileyebilir. Bu nedenle, kaliteli ve güvenli ürünlerin tercih

edilmesi, müşterilerinizin sağlığını korumak için önemlidir.

GÜNO Otel Buklet Malzemeleri ve

Ekipmanları, 1986 yılından beri süregelen bir anlayışla, en iyi kaliteyi

müşterilerine sunma amacıyla üretimlerini gerçekleştirmekte ve turizm,

konaklama, hizmet, sağlık, güzellik ve medikal sektörlerinin kurumsal kimlik

çözüm ortağı olmaktan gurur duymaktadır.

Entegre üretim tesisimizde

konuklarınıza kokusundan içeriğine, tasarımından şişe rengine her detayını kurumsal kimliğinize uygun özelleştirilmiş ürünlerle logonuzu unutulmaz kılıyoruz. Otel buklet malzemeleri, banyo kozmetikleri, kişisel bakım ve hijyen ürünleri, tek kullanımlık tekstil

ve housekeeping ürünlerinizi birlikte tasarlayarak konuklarınıza konfor, güven

ve sağlığı birlikte sağlıyoruz. Talebiniz üzerine yapılan her üretimde GÜNO;

profesyonel standartlara uygun, Sağlık Bakanlığı onaylı, ISO güvenceli

ürünlerin entegre üretimini yapmaktadır. Markanızı odalarda tamamlayan tüm

detaylarda özel tasarım ürünlerimizi beğeninize sunuyoruz.

Ankara

Ostim OSB`de 3.500 m2, Temelli ASO 2. OSB`de 9.000 m2 kapasiteli iki üretim

tesislerimizde ürettiğimiz tüm ürünlerimizin

hammaddeleri ve materyalleri, güvenilir tedarikçilerden temin edilmektedir. Bu sayede,müşterilerinize hijyen ve konforu sunarken, Sağlık Bakanlığı onaylı hijyenik koşullar altında üretilen ürünlerimizin kalitesine güvenebilirsiniz, konuklarınıza tekrar gelmek isteyecekleri, unutulmaz bir müşteri deneyimi yaşatabilirsiniz.

Ürünlerimizin her biri, yüksek kalite standartlarına uymakta ve

müşterilerinizin beklentilerini karşılamak için özenle tasarlanmaktadır. Sizlere,

müşterilerinizin sağlığı ve konforu için kaliteli ve güvenli ürünlerin tercih

edilmesini tavsiye ediyoruz. Müşterilerinize mutlu ve keyifli ayrılacakları, tekrar gelmek isteyecekleri unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmanıza yardımcı olmak için

elimizden gelen her şeyi yapacağımızı taahhüt ediyoruz.

İş Bankası yayını NUTUK`ları dağıttık...

Bugünkü eğitimimiz sonrasında, Fabrikamızdaki çalışma arkadaşlarımızın maaşlarını aldığı İş Bankası`nın hediyesi olarak İş Bankası yayını NUTUK`ları dağıttık.

Bu anlamlı günü de resimleyerek önümüzdeki günlerde üzerinde sohbet etmeyi kararlaştırdık.

İş Bankası yönetimine ve Ostim şubemize teşekkür ederiz.

Hep birlikte GÜÇLÜYÜZ.

Sevgiyle sağlıcakla kalın.

ÖNEMSİYORUZ, HEP BİRLİKTE SAĞLIĞIMIZI KORUYORUZ.

Değerli Paydaşlarımız,
Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 (Corona Virüs) salgını nedeniyle konu yurt dışında gündem olmaya başladığından bu yana önlemlerimizi başlattık.Sorumluluğumuz gereği çalışmalarımızı sürdürmekle birlikte önceliğimiz ve amacımız çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve ailelerimizin sağlığıdır. Çalışmalarımızın sürekliliği amacıyla aldığımız önlemlerimizi ve uygulamalarımızı paylaşmak istiyoruz.
İşlerimizin sürekliliği ve koordinasyonunu sağlamak için çalışmalarımızı gelişmelere göre her gün güncelliyoruz.
- Çalışanlarımızı hastalıktan korunma yolları, temizlik ve hijyen çalışmaları konusunda eğitimlerini düzenli yaparak bilgilendirdik. Covid-19 (Corona Virüs) salgını bilinçlendirme ve korunma eğitimi ile çalışanlarımızı bilgilendirdik, bilingilendirmeyi sürdürüyoruz.                                     - Fabrikamızda temizlik ve hijyen çalışmaları düzenli yapılmakta olup sıklığını arttırdık. Aynı anda yoğunluğun olduğu bölgelere uyarı ve bilgilendirici yazılarımızı astık, her noktaya dispenserleri monte ederek el dezenfektanına ulaşımı kolaylaştırdık, eldiven ve maske kullanımlarını sağladık.                                            - Yemekhane ve ortak alanların faaliyetleri kontrollü yapılıyor. Kişisel eşyaların ortak kullanılmamasını, tokalaşmamayı ve mesafeli konuşma alışkanlığı kazanılmasını sağlıyoruz.                                                   - Kronik rahatsızlığı olan çalışanlarımıza, çocuğu olan ve bakacak kimse olmadığı için izin isteyen çalışanlarımızın isteklerine göre izin veriyoruz, gerekli kolaylıkları sağlıyoruz. İlk yönlendirmelerden itibaren acil veya zaruri sebepler dışında, çalışanlarımızın eğitim, seminer…gibi kalabalık oturumlarını durdurduk.                                 - Sosyal sorumluluğumuz gereği temizlik ürünler ve alkollü dezenfaktanların yaygın kullanılmasına yardımcı olmak amacıyla üretimimizi arttırarak şişe ihtiyaçlarını da karşılıyoruz.                                                         - Çalışanlarımıza aileleri ile birlikte kullanmaları için dezenfektan sağladık.
Hizmetimizin hiçbir kesintiye uğramaması için gereken düzenleme ve planlamaları yaptık. En iyi şekilde hizmet vermeyi sürdüreceğiz.
Sağlıklı günler dileriz.

GÜNO PAZARLAMA REKLAMCILIK TURİZM SANAYİ ve TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Ostim Organize Sanayi Bölgesi 1573. Cd. No:14 06370 ANKARA/TÜRKİYE
Tel: +90 312 385 55 50 - Faks: +90 312 385 05 83 - www.guno.com.tr - guno@guno.com.tr

Design By Deep Design Group Copyright ® 2012
GÜNO PAZARLAMA REK. TUR. SAN. ve TİC. A.Ş.'ye ait olan bu KATALOGTAKİ içerikler, telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Görsel tasarım, kod ve yazılım dahil olmak üzere, bu katalogdaki hiç bir malzeme değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz. İçerikler, yazılı izin alınmadıkça kesinlikle kullanılamaz. GÜNO PAZARLAMA REK. TUR. SAN. ve TİC. A.Ş., telif hakları ve ticari malzeme kanunlarına aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal takibat yapmaktadır.