GÜNO`nun 1986 yılında pazarlama firması olarak başlayan 34 yıllık öyküsü, 29 yıllık üretim deneyimi ile bugün otel buklet malzemeleri üretiminden, otelinizin konseptine uygun ürün oluşturulmaktadır. Tekstil ürünlerinin laminasyonu, kesimi, baskısı, dikişlerinin yapılması, plastik hammaddelerden plastik ürünleri üretimi, baskıları, sabun ile kozmetik ürünlerin imalat ve şişelenmesine kadar uzanmaktadır.Otel buklet malzemelerinin imalat ve pazarlamasını kaliteli hizmet anlayışıyla birleştiren GÜNO, turizm sektörünün önde gelen otel buklet ürünleri üreticilerinden biridir. Firmamız Sağlık Bakanlığının denetiminde GMP (İyi İmalat Uygulamaları) sistemini tüm üretim ve yönetim bünyesinde uygulamaktadır. Ayrıca firmamız ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) sistemini uygulamakta, MRP (Malzeme Kaynak Planlaması) sistem çalışmalarına devam etmektedir.GÜNO, 2001 yılından itibaren Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesi`nde bugün 3500 m² kapalı, 500 m²`lik açık alana sahip tesislerinde üretim ve pazarlama çalışmalarına tek çatı altında devam etmektedir.

İş Bankası yayını NUTUK`ları dağıttık...

Bugünkü eğitimimiz sonrasında, Fabrikamızdaki çalışma arkadaşlarımızın maaşlarını aldığı İş Bankası`nın hediyesi olarak İş Bankası yayını NUTUK`ları dağıttık.

Bu anlamlı günü de resimleyerek önümüzdeki günlerde üzerinde sohbet etmeyi kararlaştırdık.

İş Bankası yönetimine ve Ostim şubemize teşekkür ederiz.

Hep birlikte GÜÇLÜYÜZ.

Sevgiyle sağlıcakla kalın.

ÖNEMSİYORUZ, HEP BİRLİKTE SAĞLIĞIMIZI KORUYORUZ.

Değerli Paydaşlarımız,
Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 (Corona Virüs) salgını nedeniyle konu yurt dışında gündem olmaya başladığından bu yana önlemlerimizi başlattık.Sorumluluğumuz gereği çalışmalarımızı sürdürmekle birlikte önceliğimiz ve amacımız çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve ailelerimizin sağlığıdır. Çalışmalarımızın sürekliliği amacıyla aldığımız önlemlerimizi ve uygulamalarımızı paylaşmak istiyoruz.
İşlerimizin sürekliliği ve koordinasyonunu sağlamak için çalışmalarımızı gelişmelere göre her gün güncelliyoruz.
- Çalışanlarımızı hastalıktan korunma yolları, temizlik ve hijyen çalışmaları konusunda eğitimlerini düzenli yaparak bilgilendirdik. Covid-19 (Corona Virüs) salgını bilinçlendirme ve korunma eğitimi ile çalışanlarımızı bilgilendirdik, bilingilendirmeyi sürdürüyoruz.                                     - Fabrikamızda temizlik ve hijyen çalışmaları düzenli yapılmakta olup sıklığını arttırdık. Aynı anda yoğunluğun olduğu bölgelere uyarı ve bilgilendirici yazılarımızı astık, her noktaya dispenserleri monte ederek el dezenfektanına ulaşımı kolaylaştırdık, eldiven ve maske kullanımlarını sağladık.                                            - Yemekhane ve ortak alanların faaliyetleri kontrollü yapılıyor. Kişisel eşyaların ortak kullanılmamasını, tokalaşmamayı ve mesafeli konuşma alışkanlığı kazanılmasını sağlıyoruz.                                                   - Kronik rahatsızlığı olan çalışanlarımıza, çocuğu olan ve bakacak kimse olmadığı için izin isteyen çalışanlarımızın isteklerine göre izin veriyoruz, gerekli kolaylıkları sağlıyoruz. İlk yönlendirmelerden itibaren acil veya zaruri sebepler dışında, çalışanlarımızın eğitim, seminer…gibi kalabalık oturumlarını durdurduk.                                 - Sosyal sorumluluğumuz gereği temizlik ürünler ve alkollü dezenfaktanların yaygın kullanılmasına yardımcı olmak amacıyla üretimimizi arttırarak şişe ihtiyaçlarını da karşılıyoruz.                                                         - Çalışanlarımıza aileleri ile birlikte kullanmaları için dezenfektan sağladık.
Hizmetimizin hiçbir kesintiye uğramaması için gereken düzenleme ve planlamaları yaptık. En iyi şekilde hizmet vermeyi sürdüreceğiz.
Sağlıklı günler dileriz.

GÜNO PAZARLAMA REKLAMCILIK TURİZM SANAYİ ve TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Ostim Organize Sanayi Bölgesi 1573. Cd. No:14 06370 ANKARA/TÜRKİYE
Tel: +90 312 385 55 50 - Faks: +90 312 385 05 83 - www.guno.com.tr - guno@guno.com.tr

Design By Deep Design Group Copyright ® 2012
GÜNO PAZARLAMA REK. TUR. SAN. ve TİC. A.Ş.'ye ait olan bu KATALOGTAKİ içerikler, telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Görsel tasarım, kod ve yazılım dahil olmak üzere, bu katalogdaki hiç bir malzeme değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz. İçerikler, yazılı izin alınmadıkça kesinlikle kullanılamaz. GÜNO PAZARLAMA REK. TUR. SAN. ve TİC. A.Ş., telif hakları ve ticari malzeme kanunlarına aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal takibat yapmaktadır.