GÜNO`nun 1986 yılından beri, otel buklet malzemeleri üretiminden, otelinizin konseptine uygun ürün yaratılmasına, kozmetik ürünlerin üretimi ve şişelenmesine kadar uzanmaktadır. 

Otel buklet malzemelerinin imalat ve pazarlamasını kaliteli hizmet anlayışıyla birleştiren GÜNO, turizm sektörünün önde gelen otel buklet ürünleri üreticilerinden biridir.

Otel buklet malzemelerinin yanında, endüstriyel çamaşırhane, endüstriyel mutfak ve makine ekipmanları, temizlik makine ve ekipmanları, ıslak hacim makine ve ekipmanları, servis ve hizmet arabaları, mini barlar, otel kasaları, paspaslar, panolar, resepsiyon ve reklam malzemeleri, yönlendirmeler ile geniş bir ürün yelpazesini müşterilerinin hizmetine sunan GÜNO; yüksek teknolojisi ve profesyonelliğini başarıya dönüştürerek, kalite ve imajınızı mükemmellikle buluşturmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Firmamız, 2001 yılından itibaren Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesi`ndeki 3500 m² kapalı, 500 m²`lik açık alana sahip tesislerinde üretim ve satış tek çatı altında devam etmektedir.

 Otel buklet malzemelerinde uygun fiyatları ve geniş ürün koleksiyonu ile işletmenizin kalitesine ve imajına en uygun seçimi yapabilme olanağı sunan GÜNO, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz olarak temin etmektedir.

 GÜNO, koleksiyonundaki tasarımların dışında profesyonel proje grubu tarafından geçekleşen size özel proje ve tasarım çalışmalarıyla da taleplerinize hızlı ve uygun maliyette çözüm önerileri sunarak, üretimlerini gerçekleştirmektedir.

 Hata kabul etmeyen üretim politikasıyla çalışan GÜNO`nun sahip olduğu kalite sorumluluğu, başarılarının kaynağını oluşturmaktadır.

 Saygılarımızla,


Mehmet YALÇINDERE

Yönetim Kurulu Başkanı

GÜNO PAZARLAMA REKLAMCILIK TURİZM SANAYİ ve TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Ostim Organize Sanayi Bölgesi 1573. Cd. No:14 06370 ANKARA/TÜRKİYE
Tel: +90 312 385 55 50 - Faks: +90 312 385 05 83 - www.guno.com.tr - guno@guno.com.tr

Design By Deep Design Group Copyright ® 2012
GÜNO PAZARLAMA REK. TUR. SAN. ve TİC. A.Ş.'ye ait olan bu KATALOGTAKİ içerikler, telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Görsel tasarım, kod ve yazılım dahil olmak üzere, bu katalogdaki hiç bir malzeme değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz. İçerikler, yazılı izin alınmadıkça kesinlikle kullanılamaz. GÜNO PAZARLAMA REK. TUR. SAN. ve TİC. A.Ş., telif hakları ve ticari malzeme kanunlarına aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal takibat yapmaktadır.