GÜNO, sektöre nitelikli eleman karşılama ve

istihdam amacıyla TOBB-ETÜ Ortak Eğitim Programı, Üniversiteler, Meslek Liseleri

ve Mesleki Eğitim Merkezleri ile işbirliği içerisindedir. Staj için öğrencilere sahip çıkarak geleceğe hazırlamaktadır. İşbaşı eğitimleri için istihdam edilenler meslek sahibi olmaları sağlanmaktadır. 

             Dernek ve Vakıflarla birlikte etkinliklere katılarak sosyal sorumluluğunu görev edinmiştir.

             Tutuklu ve Hükümlüler, Çocuk Islah Evleri ile ilgili projelere katılarak sosyal sorumluluğunu sürdürmektedir.

             Hacettepe Üniversitesi ve Yenimahalle Belediyesi ortaklığınca OSTİM Sanayici ve İşadamları Derneği ( OSİAD ) tarafından yürütülen `Şiddet Mağduru Kadınların Sosyo Ekonomik Destek Sistemlerinin Geliştirilmesi` isimli proje kapsamında sanayi bölgelerindeki firma çalışanlarına, kadına yönelik şiddet ve aile içi şiddet konularında toplumsal duyarlılık kazandırmayı amaçlayan proje kapsamında Güno Pazarlama, `KADIN DOSTU İŞLETME` sertifikası almaya hak kazandı.

              Bu sertifikaların yerel hatta ulusal çapta diğer işletmelere örnek olması beklenmektedir. KADIN DOSTU İŞLETME, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) kayıtlarında resmi olarak yer almaktadır.

 

GÜNO PAZARLAMA REKLAMCILIK TURİZM SANAYİ ve TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Ostim Organize Sanayi Bölgesi 1573. Cd. No:14 06370 ANKARA/TÜRKİYE
Tel: +90 312 385 55 50 - Faks: +90 312 385 05 83 - www.guno.com.tr - guno@guno.com.tr

Design By Deep Design Group Copyright ® 2012
GÜNO PAZARLAMA REK. TUR. SAN. ve TİC. A.Ş.'ye ait olan bu KATALOGTAKİ içerikler, telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Görsel tasarım, kod ve yazılım dahil olmak üzere, bu katalogdaki hiç bir malzeme değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz. İçerikler, yazılı izin alınmadıkça kesinlikle kullanılamaz. GÜNO PAZARLAMA REK. TUR. SAN. ve TİC. A.Ş., telif hakları ve ticari malzeme kanunlarına aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal takibat yapmaktadır.